Λεάντρο Σαλίνο, Γκαετάν Μπονγκ, Τσόρι Ντομίνγκεζ, Πάουλο Μασάντο, Δημήτρης Σιόβας, έμειναν εκτός της αποστολής του Ολυμπιακού για το αυριανό (Κυριακή) εντός έδρας ματς με τη Βέροια.
Στην σημερινή προπόνηση οι δύο πρώτοι ένιωσαν ενοχλήσεις στους προσαγωγούς, εγκατέλειψαν το πρόγραμμα, και τέθηκαν εκτός. Ακόμη, Τσόρι και Μασάντο ταλαιπωρούνται από τραυματισμούς, ενώ ο Έλληνας αμυντικός δεν βρίσκεται στους «εκλεκτούς» του Μίτσελ προκειμένου να ξεκουραστεί.
Επίσης, εκτός αποστολής έμεινε και ο, επίσης τραυματίας, Μιγκέλ Τόρες, ο οποίος συνέχισε το δικό του πρόγραμμα.
Σε ό,τι αφορά στην προπόνηση, δόθηκε ξανά έμφαση στην τακτική, ενώ οι παίκτες δούλεψαν αρκετά και πάνω στις στημένες φάσεις.
Η αποστολή του Ολυμπιακού: Μέγιερι, Ρομπέρτο, Κάμπελ, Φουστέρ, Χολέβας, Μανιάτης, Μανωλάς, Μετζανί, Μήτρογλου, Εντινγκά, Ολαϊτάν, Παπαδόπουλος, Παπάζογλου, Σάμαρης, Σαβιόλα, Σέποβιτς, Βάις, Γιαταμπαρέ.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjQ72hyphenhyphenZxWPBH2etDZ6CpxDd8Me9lzo8iadFCfLA9AFMmLnqbtztj3HNR7WceGe1lJQ1cwBWbu6-Iliqt70nPauvB1zWicre5ZxAVTFU-3U9WRbUeJUczkLQgCf0fugFkPZKq7rO47IyHM/s1600/110734.jpg)
Στην σημερινή προπόνηση οι δύο πρώτοι ένιωσαν ενοχλήσεις στους προσαγωγούς, εγκατέλειψαν το πρόγραμμα, και τέθηκαν εκτός. Ακόμη, Τσόρι και Μασάντο ταλαιπωρούνται από τραυματισμούς, ενώ ο Έλληνας αμυντικός δεν βρίσκεται στους «εκλεκτούς» του Μίτσελ προκειμένου να ξεκουραστεί.
Επίσης, εκτός αποστολής έμεινε και ο, επίσης τραυματίας, Μιγκέλ Τόρες, ο οποίος συνέχισε το δικό του πρόγραμμα.
Σε ό,τι αφορά στην προπόνηση, δόθηκε ξανά έμφαση στην τακτική, ενώ οι παίκτες δούλεψαν αρκετά και πάνω στις στημένες φάσεις.
Η αποστολή του Ολυμπιακού: Μέγιερι, Ρομπέρτο, Κάμπελ, Φουστέρ, Χολέβας, Μανιάτης, Μανωλάς, Μετζανί, Μήτρογλου, Εντινγκά, Ολαϊτάν, Παπαδόπουλος, Παπάζογλου, Σάμαρης, Σαβιόλα, Σέποβιτς, Βάις, Γιαταμπαρέ.