Τεράστια νίκη μέσα στο "Αρτέμιο Φράνκι", πανηγύρισε η Ίντερ με σκορ 2-1 επί της Φιορεντίνα!
Οι "νερατζούρι" συνέχισαν την... παράδοση που τους θέλει να έχουν χάσει μόλις δύο φορές την τελευταία δεκαετία στη Φλωρεντίνα και να παραμείνουν σε τροχιά Ευρώπης.
Είδες το νέο T-Shirt Beretta Green Setter; Μπες εδώ για να το αγοράσεις!
Ο Παλάσιο στο 34’ άνοιξε τα σκορ για τους Μιλανέζους για να έρθει η ισοφάριση από τον Κουαδράδο στο 47’. Ωστόσο η ομάδα του Βάλτερ Ματσάρι έδειξε χαρακτήρα και έφτασε σε ακόμα ένα τέρμα στο 65’ με τον Ικάρντι για να πάρουν τη σπουδαία αυτή νίκη.
Όλα τα highlights από Ιταλία ΕΔΩ!
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi3Tdhi_yr3L8oIVBhn2_xUZCewLj-8gmoRUSuozrPBYGufWojn0ebfV3jkaOzC0vWmXZ2eD1sJ0gNOviI56oKLPDCLwcqmT-xDoxf0dY8qOqTMoDmBmURLdojtGZXDGWjmKD9Bq9ddm34/s1600/125665.jpg)
Οι "νερατζούρι" συνέχισαν την... παράδοση που τους θέλει να έχουν χάσει μόλις δύο φορές την τελευταία δεκαετία στη Φλωρεντίνα και να παραμείνουν σε τροχιά Ευρώπης.
Είδες το νέο T-Shirt Beretta Green Setter; Μπες εδώ για να το αγοράσεις!
Ο Παλάσιο στο 34’ άνοιξε τα σκορ για τους Μιλανέζους για να έρθει η ισοφάριση από τον Κουαδράδο στο 47’. Ωστόσο η ομάδα του Βάλτερ Ματσάρι έδειξε χαρακτήρα και έφτασε σε ακόμα ένα τέρμα στο 65’ με τον Ικάρντι για να πάρουν τη σπουδαία αυτή νίκη.
Όλα τα highlights από Ιταλία ΕΔΩ!