Δανεικός από την Κουίνς Παρκ Ρέιντζερς στη Μίλαν είναι ο Αντέλ Τααράμπ και, όπως δήλωσε, θα κάνει τα πάντα για να τον κρατήσει ο Ζέεντορφ εκεί.
«Έχω κάνει ότι μπορώ για να αισθανθώ μέρος και ευπρόσδεκτος στην ομάδα. Όλοι οι άνθρωποι εδώ έχουν προσπαθήσει να νιώσω σαν στο σπίτι μου», ανέφερε ο Μαροκινός άσος και πρόσθεσε: «Ο Ζέεντορφ έχει δείξει την εμπιστοσύνη του σε μένα και νιώθω καλά με αυτό».
Ο 24χρονος μέσος συμπλήρωσε: «Είναι όνειρο το να βρίσκομαι στη Μίλαν και ελπίζω να είναι μόνο η αρχή μιας μεγάλης περιπέτειας» και κατέληξε: «Έχω τέσσερις μήνες τώρα, για να πείσω τον σύλλογο να με κρατήσει, γιατί θέλω να μείνω εδώ».
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEixyq9MESroNeoMr6v_Uci2OUQx950b9evVT1GONY7Hw18zO7d1KfRMnLnIjEqDNUfMFfon-MQ8Y51L_RiP9XuJ3qbDETPc73OGZyBG-3aqYVbj1d2knVR1zkZuxRS6OILOVK1dtVffjAL6/s1600/126389.jpg)
«Έχω κάνει ότι μπορώ για να αισθανθώ μέρος και ευπρόσδεκτος στην ομάδα. Όλοι οι άνθρωποι εδώ έχουν προσπαθήσει να νιώσω σαν στο σπίτι μου», ανέφερε ο Μαροκινός άσος και πρόσθεσε: «Ο Ζέεντορφ έχει δείξει την εμπιστοσύνη του σε μένα και νιώθω καλά με αυτό».
Ο 24χρονος μέσος συμπλήρωσε: «Είναι όνειρο το να βρίσκομαι στη Μίλαν και ελπίζω να είναι μόνο η αρχή μιας μεγάλης περιπέτειας» και κατέληξε: «Έχω τέσσερις μήνες τώρα, για να πείσω τον σύλλογο να με κρατήσει, γιατί θέλω να μείνω εδώ».