Φωτογραφία πριν από την αναχώρηση της αποστολής του Ολυμπιακού
ανάρτησε η «ερυθρόλευκη» ΠΑΕ στον επίσημο λογαριασμό της στο Instagram.
Το ταξίδι προς το όνειρο ξεκίνησε για τον Ολυμπιακό, ο οποίος αναχώρησε για το Μάντσεστερ, όπου αύριο θα προσπαθήσει κόντρα στη Γιουνάιτεντ να πάρει το «εισιτήριο» για τις οχτώ καλύτερες ομάδες της Ευρώπης.
Σε αυτό το πλαίσιο κινείται και η «ερυθρόλευκη» ΠΑΕ, η οποία ανάρτησε μία φωτογραφία με τους Σαλίνο και Μασάντο λίγο πριν από το check in και έβαλε λεζάντα «Flight to the dream»!
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhB8xYQ3PDao2feYYNt6LMpNRVkbgwcDHtSDajIfFt0EHACf0LRjeohxr8VyDlpxSYW3Y9rDtNYZ1LnNCTZusoakDrUjqtQoXPOQ_U3ul4nkcpMO0LLz5Ep18SWNPx0kxOfGe3OvmtPhVvr/s1600/102838.jpg)
Το ταξίδι προς το όνειρο ξεκίνησε για τον Ολυμπιακό, ο οποίος αναχώρησε για το Μάντσεστερ, όπου αύριο θα προσπαθήσει κόντρα στη Γιουνάιτεντ να πάρει το «εισιτήριο» για τις οχτώ καλύτερες ομάδες της Ευρώπης.
Σε αυτό το πλαίσιο κινείται και η «ερυθρόλευκη» ΠΑΕ, η οποία ανάρτησε μία φωτογραφία με τους Σαλίνο και Μασάντο λίγο πριν από το check in και έβαλε λεζάντα «Flight to the dream»!