Για το δεύτερο μέρος κρατούσαν τα… καλά Κλαμπ Μπριζ και Μπεσίκτας με τους γηπεδούχους να επικρατούν 2-1 κάνοντας την ανατροπή.
Μικρό προβάδισμα πρόκρισης πήρε η Κλαμπ Μπριζ η οποία επιβλήθηκε 2-1 της Μπεσίκτας εντός έδρας για να χρειαστεί έστω την ισοπαλία στη ρεβάνς της Κωνσταντινούπολης για να πάρει την πρόκριση.
Ο Τόρε στο 46’ άνοιξε το σκορ για τους φιλοξενούμενους μετά από ωραία ενέργεια. Η αντίδραση από τους γηπεδούχους ήρθε στο 62’ με γκολ του Ντε Σούτερ για να γίνει το τελικό 2-1 από το πέναλτι του Ρεφαέλοφ στο 79’.
ΚΛΑΜΠ ΜΠΡΙΖ: Ρίαν, Ντε Φο (61’ Ουλάρε), Ντουάρτε, Μεουνιέρ, Ντε Μποκ, Μεσέλε, Μπομπό (46’ Γκεντόθ), Σίμονς, Ρεφαέλοφ, Βόρμερ, Ντε Σούτερ (86’ Ντιρκς).
ΜΠΕΣΙΚΤΑΣ: Γκιόνεν, Κουρτουλούς, Γκιουλούμ, Οπάρε, Τέρε, Καβλάκ, Οζιακούπ (73’ Φρέι), Αρσλάν, Μπα, Σαχάν (83’ Πεκτεμέκ).
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi_Tfw4MJ4PTVURBdtNs9EAIZxm63Z4jyGRGhGlYHdY3P9CO61sRjEBnyBSX5VGMmaHHxbd-nW2d1eRhSbfoQcuY-TCdcAgg04tfKdIdeIkBpCrZcXG9FiwbYAQtx6HXxNdmh1W4oqjemHi/s1600/fe0282772806c58cc22d626e1d201f77_L.jpg)
Μικρό προβάδισμα πρόκρισης πήρε η Κλαμπ Μπριζ η οποία επιβλήθηκε 2-1 της Μπεσίκτας εντός έδρας για να χρειαστεί έστω την ισοπαλία στη ρεβάνς της Κωνσταντινούπολης για να πάρει την πρόκριση.
Ο Τόρε στο 46’ άνοιξε το σκορ για τους φιλοξενούμενους μετά από ωραία ενέργεια. Η αντίδραση από τους γηπεδούχους ήρθε στο 62’ με γκολ του Ντε Σούτερ για να γίνει το τελικό 2-1 από το πέναλτι του Ρεφαέλοφ στο 79’.
ΚΛΑΜΠ ΜΠΡΙΖ: Ρίαν, Ντε Φο (61’ Ουλάρε), Ντουάρτε, Μεουνιέρ, Ντε Μποκ, Μεσέλε, Μπομπό (46’ Γκεντόθ), Σίμονς, Ρεφαέλοφ, Βόρμερ, Ντε Σούτερ (86’ Ντιρκς).
ΜΠΕΣΙΚΤΑΣ: Γκιόνεν, Κουρτουλούς, Γκιουλούμ, Οπάρε, Τέρε, Καβλάκ, Οζιακούπ (73’ Φρέι), Αρσλάν, Μπα, Σαχάν (83’ Πεκτεμέκ).