Διαβάστε πως θα παραταχθούν οι Βαυαροί αύριο στο «Γ. Καραϊσκάκης» απέναντι στους «ερυθρόλευκους»
Λίγο παραπάνω από 24 ώρες έχουν απομείνει για την πρεμιέρα του Ολυμπιακού στο φετινό ChampionsLeagueστο Φάληρο με τη Μπάγερν Μονάχου. Οι Βαυαροί ήρθαν στην Ελλάδα με στόχο να «κατέβουν» στο γήπεδο πλήρεις, όπως μαρτυρά η ενδεκάδα που αναμένεται να παρατάξει ο Πεπ Γκουαρδιόλα.
Ανάμεστα στα γκολπόστ θα βρίσκεται ο Νόιερ. Η τριάδα της άμυνας θα αποτελείται από τους Λαμ, Μπόατενγκ και Αλάμπα. Στη μεσαία γραμμή θα κινηθούν οι Τσάμπι Αλόνσο, Τιάγκο Αλκάνταρα, Βιδάλ, Κόστα και Γκέτσε, ενώ στην επίθεση θα βρίσκονται οι Μίλερ και Λεβαντόφσκι στο γνωστό και… περίεργο 3-5-2 του Γκουαρδιόλα.
Συνοπτικά η 11αδα της Μπάγερν: Νόιερ – Λαμ, Μπόατενγκ, Αλάμπα – Τσάμπι Αλόνσο, Αλκάνταρα, Βιδάλ, Γκέτσε, Κόστα – Μίλερ, Λεβαντόφσκι.
Λίγο παραπάνω από 24 ώρες έχουν απομείνει για την πρεμιέρα του Ολυμπιακού στο φετινό ChampionsLeagueστο Φάληρο με τη Μπάγερν Μονάχου. Οι Βαυαροί ήρθαν στην Ελλάδα με στόχο να «κατέβουν» στο γήπεδο πλήρεις, όπως μαρτυρά η ενδεκάδα που αναμένεται να παρατάξει ο Πεπ Γκουαρδιόλα.
Ανάμεστα στα γκολπόστ θα βρίσκεται ο Νόιερ. Η τριάδα της άμυνας θα αποτελείται από τους Λαμ, Μπόατενγκ και Αλάμπα. Στη μεσαία γραμμή θα κινηθούν οι Τσάμπι Αλόνσο, Τιάγκο Αλκάνταρα, Βιδάλ, Κόστα και Γκέτσε, ενώ στην επίθεση θα βρίσκονται οι Μίλερ και Λεβαντόφσκι στο γνωστό και… περίεργο 3-5-2 του Γκουαρδιόλα.
Συνοπτικά η 11αδα της Μπάγερν: Νόιερ – Λαμ, Μπόατενγκ, Αλάμπα – Τσάμπι Αλόνσο, Αλκάνταρα, Βιδάλ, Γκέτσε, Κόστα – Μίλερ, Λεβαντόφσκι.