Οι «πράσινοι» ξέσπασαν στους Βοιωτούς και μπήκαν με το... δεξί στη φάση των ομίλων του Κυπέλλου Ελλάδας
Λίγες ημέρες πριν το μεγάλο ντέρμπι με την ΑΕΚ στη Λεωφόρο ο Παναθηναϊκός έκανε... φύλλο και φτερό την άμυνα του Λεβαδειακού, καθάρισε το ματς από το πρώτο ημίχρονο με δυο γκολ και στο δεύτερο μέρος με «οβίδα» του Κλωναρίδη πήρε τη νίκη με το «καθαρό» 3-0.
Λίγες ημέρες πριν το μεγάλο ντέρμπι με την ΑΕΚ στη Λεωφόρο ο Παναθηναϊκός έκανε... φύλλο και φτερό την άμυνα του Λεβαδειακού, καθάρισε το ματς από το πρώτο ημίχρονο με δυο γκολ και στο δεύτερο μέρος με «οβίδα» του Κλωναρίδη πήρε τη νίκη με το «καθαρό» 3-0.